گاف فالس نیوز در مورد پوشاندن لباس زنانه به مستند ساز اصفهانی

31 10 2014

 خبرگزاری فارس (فالس نیوز) وابسته به سپاه کودتاچی که نقش امنیتی و وابستگی اش به افراطیون دستگاه عریض و طویل اوباشان و غارتگران جمهوری اسلامی و امنیت چیان مخوف سپاه و بیت بر کسی پوشیده نیست، در حرکتی مشابه آنچه که پیشتر در خصوص مجید توکلی فعال دانشجویی صورت داده بود،  تلاش کرده است ضمن تحقیرکردن «بهروز ملبوس باف» مستند ساز اصفهانی با پوشاندن لباس زنانه به وی و همچنین طرح سناریویی که ظاهرا دم و دستگاه کثیف سپاه و بیت و تشکیلات مخوف اطلاعاتی تدارک دیده اند، او را متهم به مواردی در خصوص برنامه های اسیدپاشی کند.

با این حال فالس نیوز در این به اصطلاح خبر (اینجا) گافهای اساسی مرتکب شده که دست این آی کیوها را رو می کند که فکر می کنند همه مثل خودشان زن را حقیر می پندارند و لباس زنانه پوشاندن به مبارزان از ارزش آنان می کاهد.

اگر به عکس های این لینک که به طور یقین فالس نیوز پس از افشاگری هایی از این قبیل آن را تغییر خواهد داد بنگرید متوجه می شوید که در چند عکسی که از بهروز به چاپ رسانده اند، در یکی از آنها وی با ژاکت یقه گرد سبز رنگی مشاهده می شود که بنا به گفته دوستان وی در گفتگو با فرشته قاضی (اینجا) در هنگام دستگیری به همراه شلوار لی به تن داشته است.

چنانچه عکس های مورد استفاده فالس نیوز را با همان نام اصلی خود عکس ها در کامپیوتر خود ذخیره کنید، متوجه می شوید که شماره عکسی که بهروز با ژاکت سبز در آن دیده می شود اولین عکس در این مجموعه محسوب می شود، حال آنکه در متن فالس نیوز در میانه عکس ها جای داده شده. سه شماره آخر این عکس به 712 ختم می شود، و عکس های دیگر 716، 717، 721 و 728 هستند.

  ،از آنجا که پس زمینه همه عکس ها یکسان است، می توان به راحتی نتیجه گرفت که همه عکس ها در یک جا و در یک زمان گرفته شده اند و عکاس و سناریو ساز امنیتی سپاه  بدون آنکه توجه کند، ابتدا کلاه گیسی را بر سر بهروز گذاشته و با همان لباس اصلی خودش از او عکس نیم تنه ای گرفته و سپس تصمیم گرفته اند وقاحت خود را به اوج برسانند و از او بخواهند که لباسش را عوض کند و پیراهن بدون آستین زنانه سفید و سیاهی را بپوشد (عکس 716) و پس از آن مانتویی را به وی بپوشانند.

گاف دیگر آن است که فالس نیوز پاسخی در این مورد ندارد که چرا بهروز بایستی در یک روز دو لباس در تن می داشته است؟

13930803000712_PhotoL

13930803000716_PhotoL

13930803000717_PhotoL

13930803000721_PhotoL

13930803000728_PhotoA


کارها

اطلاعات

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: